denlenfrit

Morgan Sports Car Club Holland In 1972 richtte een aantal enthousiaste Morganbezitters de Nederlandse Morganclub op: de Morgan Sports Car Club Holland. De MSCCH sloot zich hiermee in de rij Morganclubs aan, verspreid over de hele wereld. In de afgelopen jaren is de Nederlandse club uitgegröid tot een bijzonder actieve vereniging, die zich bezighoudt met het ontwikkelen en stimuleren van activiteiten in het algemene belang van de Morganeers. Maar ook voor degenen die een voorliefde voor de Morgan hebben maar er (nog) geen bezitten, is er ruim plaats binnen onze club. Speerpunten van de Morgan Sports Car Club Holland zijn:het organiseren van evenementen, die bestaan uit de combinatie van sportief en recreatief rijden, en het samenzijn met mede-Morgan-bezitters het communiceren over alles wat met de Morgan te maken heeft het verzorgen van technische ondersteuning het bijhouden van de historie van de Morgan het verzorgen van PR voor en namens de club, in binnen- en buitenland. Morgan: A Way of Life Een Morgan rijden is a way of life. Samen erop uittrekken met andere leden betekent extra plezier. Waar gelijkgestemde, enthousiaste Morgan-rijders elkaar treffen, onderlinge ervaringen uitwisselen en elkaar hulp bieden, wordt elke meeting vanzelf een Morgan-feest. Vriendschap en hulpvaardigheid staan bij de leden van de Morgan Sports Car Club Holland hoog in het vaandel. Onze activiteiten Lid zijn van de Morganclub betekent kiezen voor activiteiten in clubverband, of voor een individüle invulling van de Morganliefde. De activiteiten van de Morgan Sports Car Club Holland zijn er primair op gericht het Morganplezier van zowel de leden als hun omgeving te vergroten! De clubactiviteiten van onze vereniging bestaan uit: het organiseren van een aantal landelijke evenementen, zoals een SocMog weekend, groots opgezette internationale lustrumvieringen en de jaarlijkse algemene ledenvergadering en deelname aan beurzen zoals British Cars + Lifestyle het organiseren van sportieve evenementen, törtochten, ritten, buitenlandse vakanties, al dan niet in samenwerking met andere Morganclubs het ondersteunen van regionale initiatieven het verlenen van technische bijstand, bijvoorbeeldhet geven van onderhoudstips, aankoopadviezen en -ondersteuning, technische avonden, en modificatie- en restauratieadviezen het bijhouden van een tögankelijk historisch archief en het beoordelen van originaliteit van Morgans het onderhouden van nationale en internationale relaties met de fabriek, de importeur, racecircuits als Zandvoort en Assen, binnenlandse pers en andere Morganclubs. regaliaverkoop (speldjes, posters, böken, badges, modellen, etc.) Naast deze activiteiten verzorgt de Morgan Sports Car Club Holland een aantal uitgaven. De FataMORGANa: een vier maal per jaar verschijnend blad, waarin u onder andere reisverhalen, restauratieverslagen, informatie over de Morganhistorie, internationaal nieuws en clubnieuws leest. De FataMORGANa is een clubblad waarop we oprecht trots zijn. En niet zonder reden! In 1999 behaalde ons blad een eerste plaats in de verkiezing van het Clubblad van het Jaar. Data Morgana: een handbök met eeuwigheidswaarde, dat informatie bevat over uiteenlopende Morganzaken. De Nederlandstalige Morganinternetsite: http://www.mscch.nl. Deze interactieve informatiebron heeft diverse links naar andere relevante informatiebronnen op internet. De MSCCH: ook voor Morganliefhebbers zonder Morgan Ook voor Morgange

de Koppels 3
2265 DC Leidschendam
Netherlands
P. Persoon
070 3271064
pr@mscch.nl
09.09.2007
23.01.2016
Regelmäßige Treffen
Partex Global GmbH
Hier erfahren Sie mehr über Classicindex und die Denke der Leute die hinter diesem Projekt stehen.
Unser Impressum
Datenschutzerklärung
Von Luft und Liebe kann keiner leben auch wenn die Dichter das so verkündeten. Aber unsere Gebühren sind sehr klein im Anbetracht der Leistung.
Sie können uns auch mit einer Banner-Werbung unterstützen. Wie das geht erfahren Sie hier.